طراحی، مشاوره و اجرا

طراحی، مشاوره و اجرا

آنچه ما انجام میدهیم

شرکت دانش رویان یک شرکت مهندسی است که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره و طراحی روسازی های بتنی و آسفالتی، آزمایش و تحقیقات درباره افزودنی های بتن و آسفالت فعالیت می نماید.این شرکت با وارد کردن ماشین آلات پیشرفته برای اجرای روسازی، کفسازی و محوطه سازی های بتنی مسلح الیافی (بدون میلگرد) قصد دارد گام موثری در افزایش بهره وری، کیفیت و افزایش طول عمر پروژه های عمرانی کشور بردارد تا بیش از این شاهد هدر رفت منابع و سرمایه های ملی کشور در مشکل عدم وجود ماشین آلات پیشرفته و به روز در پروژه های عمرانی و عدم آگاهی از تکنولوژی های روز دنیا نباشیم.

اجرا

این شرکت با وارد کردن ماشین آلات پیشرفته برای اجرای روسازی، کفسازی و محوطه‌سازی‌های بتنی مسلح الیافی (بدون میلگرد) قصد دارد گام موثری در افزایش بهره وری، کیفیت و افزایش طول عمر پروژه های عمرانی کشور بردارد تا بیش از این شاهد هدر رفت منابع و سرمایه های ملی کشور در مشکل عدم وجود ماشین آلات پیشرفته و به روز در پروژه های عمرانی و عدم آگاهی از تکنولوژی های روز دنیا نباشیم.

گفتنی است که اجرای کفسازی بتنی الیافی کانتک مطابق با آخرین آئین نامه‌های اجرایی و استانداردها و مجهز به انواع دستگاه‌ها و تجهیزات مربوطه انجام میشود.

مجموعه کانتک آماده ارائه خدمات جدید در زمینه تامین مواد، مشاوره و اجرا، برآورد قیمت و پیشنهاد طرح‌های جایگزین کفسازی بتنی سنتی، با مشخصات عملکردی و دوامی بسیار بالا و همراه با صرفه جویی های اقتصادی برای تمام پروژه‌های صنعتی و تجاری کشور می‌باشد. اگر فقط یک بار استفاده از این نوع تکنولوژی یعنی بتن مسلح شده با الیاف با کیفیت و مقاومت بالا مانند الیاف فورتا را برای پروژه خود انتخاب کنید، دیگر به دنبال میلگرد و روش های سنتی نخواهید رفت.

طراحی

یکی از مزایای اصلی کاربرد الیاف در بتن به جای مش بندی در کاربردهای مختلف مانند کفسازی و روسازی های بتنی، سقف های عرشه فولادی، قطعات پیش ساخته بتنی، شاتکریت و لاینینگ تونل ها بهره مندی از صرفه جویی های اقتصادی ای است که با حذف میلگرد بدست می آید. این علاوه بر مزایای فنی، دوامی، زمانی و ایمنی است که با مصرف الیاف مناسب می توان بدست آورد. برای مثال در کارهای کفسازی و روسازی بتنی که معمولا در مکان های صنعتی، انبارها، بنادر، راه های بتنی و پارکینگ ها کاربرد دارد، با حذف مش/میلگرد حرارتی و جایگزینی آن با الیاف با مقاومت و کیفیت بالا از جنس پلیمری مانند الیاف فورتا اصل می توان هزینه های اجرایی را بیش از 50 درصد کاهش داد. و یا در شاتکریت و لاینینگ تونل ها با حذف مش بندی هزینه ها تا 50 درصد کاهش می یابد در حالیکه سرعت و کیفیت اجرا نیز چندین برابر می شود. البته به شرط مصرف الیاف با کیفیت و با دوز مصرف درست و محاسبه شده است.

تیم ما آماده ارائه خدمات طراحی در زمینه اجرای پروژه بتن الیافی است.

مشاوره

مجموعه دانش‌رویان یکتا ماندگار یک گروه مهندسی است که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره، طراحی و اجرای کفسازی بتنی الیافی، روسازی های بتنی و آسفالتی، آزمایش و تحقیقات درباره افزودنی های بتن و آسفالت فعالیت می‌نماید.
مجموعه کانتک با به کارگیری مهندسین و تیمی حرفه ای در زمینه مشاوره و اجرای کفسازی یا روسازی بتنی مطابق با استانداردهای روز فعالیت دارد. سابقه درخشان این مجموعه بیش از 20 سال در زمینه مشاوره و اجرای کفسازی های نوین بتنی و 10 سال در زمینه بتن مسلح الیافی برای پروژه‌های ملی و خصوصی در سطح کشور است. محصولات و خدمات این مجموعه در پروژه‌هایی نظیر پارکینگ‌های طبقاتی، کارخانجات تولیدی، انبارهای صنعتی، سردخانه‌ها، صنایع دارویی و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع اتومبیل سازی، صنایع دفاع، صنایع دریایی، چاپ و بسته‌بندی و غیره مورد استفاده قرار گرفته است.