درباره ما

درباره ما

درباره شرکت دانش رویان یکتا ماندگار

شرکت ماندگار یک شرکت تولیدی و مهندسی است که به صورت تخصصی در زمینه های مشاوره و طراحی روسازی های بتنی و آسفالتی، آزمایش، تحقیقات و تولید افزودنی های نوین و الیاف فورتا ویژه بتن و آسفالت فعالیت می نماید. پایه گذاران و سهامداران اصلی شرکت دانش رویان یکتا ماندگار از سال 1383 به دنبال کشف راه حل های نو و اقتصادی با الگوبرداری از صنعت ساخت و عمران کشورهای پیشرفته صنعتی بودند و با تلاش و علاقه مضاعف و سرمایه گذاری های کلان مادی و معنوی به دنبال پیاده سازی و بومی سازی روش های نوین در صنعت کشور عزیزمان ایران بوده اند و همچنان این عشق و علاقه به گسترش و کاربردی کردن فناوری های نوین به صورت یک ماموریت و نگرش عمیق در تصمیم گیری و کردار مدیران شرکت جاری و متبلور است.

شرکت یکتا ماندگار به صورت تخصصی با ارائه پروپوزال های فنی به مشاوران، کارفرمایان و پیمانکاران محترم برای آگاهی بیشتر از مزایای کاربرد تکنولوژی های نوین در صنعت بتن و آسفالت خدمات خود را ارائه می نماید. در زمینه تونل،کفسازی، روسازی، قطعات بتنی و سازه های بتنی نیز، این شرکت قادر است با ارائه طراحي و پروپوزال های فنی در مورد کاربرد الیاف ماکروسینتتیک به جای میلگرد و دیگر افزودنی ها، مزایای فنی و اقتصادی کاربرد این تکنولوژی را برای دست اندرکاران پروژه ها ارائه نماید.

محصولات پلیمری و الیاف ویژه آسفالت شرکت ماندگار نیز که در پروژه های بزرگ ملی طی سال های اخیر به مصرف رسیده است، از دیگر خدمات و محصولات در حال ارائه توسط این شرکت می باشد که می تواند باعث افزایش طول عمر و کاهش هزینه های اجرایی و تعمیر و نگهداری در پروژه های ملی و خصوصی گردد.

این شرکت با پیوند بسیار خوبی که با مراکز و دانشگاه های صنعتی داخل کشور و کشورهای منطقه دارد، می تواند از طریق انجام طراحی های دقیق در این مراکز و با توجه به نتایج آزمایش های انجام شده، تحلیل و طراحی را با توجه به نیازها و شرایط حاکم بر پروژه های مشتریان گرامی انجام نماید.

آنچه شرکت دانش رویان ماندگار ارائه میکند:

  • تولید الیاف و افزودنی بتن و آسفالت
  • تولید الیاف پلی تار و فورتا
  • طراحی مشاوره و اجرا

1

نگاه کلی به شرکت دانش‌رویان ماندگار

واحد تحقیق و توسعه شرکت یکتا ماندگار که متشکل از مهندسین و اعضای هیئت علمی دانشگاه های مطرح کشور می باشد، همواره با ارائه مقالات علمی و شرکت در مسابقات علمی مختلف و کسب مقام و ارتباط قوی و دائمی با شرکت های تولید کننده و توسعه دهنده فناوری های نوین و مراکز علمی معتبر در دنیا سعی دارد تا همواره خطوط تولید محصولات و دانش فنی خود را در به روزترین سطح ممکن نگاه داشته تا بتواند از بیشترین توان خود برای پیشرفت در صنعت راه و ساختمان کشور و تولید محصولات با کیفیت و با دوام و گام برداشتن در راستای توسعه پایدار و حفظ محیط زیست بهره بگیرد. علاوه بر این چون هدف مدیران این شرکت صادرات محصولات نوین دارای مزیت رقابتی به کشورهای منطقه و اروپا است، گریزی جز دارا بودن کیفیت بالای محصولات و بهره وری و ظرفیت بالای خط تولید نبوده که به همین دلیل بیشترین هزینه های شرکت صرف به روزرسانی دانش فنی و کیفیت محصولات می گردد.

-

تاسیس

%

رضایت مشتری

%

تعداد محصولات سبد

شرکت دانش رویان یکتا ماندگار